KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Oczka na palce

Nr katalogowy:
1300286
Producent:
Tobar

Parametry produktu

Wymiary:
6,5 x 5 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

5,00 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Duża, okrągła i, dzięki rozciagliwemu połączeniu, dobrze trzymająca się palców para plastikowych oczu.

Super prosty sposób, aby z dłoni zrobić pacynkę!

Z pomocą tej niewielkiej zabawki można się bardzo wesoło bawić razem z dzieckiem, rozwijając jego wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz kreatywność.


Do młodszych można poprzez "oczkową pacynkę" mówić, wywołując zainteresowanie i uśmiech dziecka. Starsze dzieci mogą  wykorzystywać Oczka np. do zabawy w teatrzyk, rozwijając słownictwo i zdolność opowiadania.

Oczka mogą być
wykorzystywana przy badaniu ruchów gałek ocznych. Doskonale nadają się do zabaw paluszkowych i dotykowych, zwiększając równocześnie siłę i precyzję dłoni.


Zabawka polecana dla dzieci powyżej 3 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Lotto ortografia
29,00 zł
Ortograficzna loteryjka obrazkowa. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 lat. Polecamy ją dzieciom ze starszych klas, mającym kłopoty z ortografią i dysleksją. Hazardowy sposób rozgrywki wprowadza dodatkowy bodziec do nauki ortografii, Zarówno w grupach szkolnych, jak i w domu. Zestaw gry zawi... ...więcej
Wdech i wydech. Pakiet do ćwiczeń oddechowych
33,00 zł
Zestaw ćwiczeń na wdech i wydech pomagających doskonalić aparat oddechowy. Zadaniem dziecka jest przenoszenie za pomocą słomki małe kolorowe elementy na wskazane miejsca kolorowych plansz, np. rybki do morza, krople deszczu nad parasolkę, plamki na szyję żyrafy. Pakiet zawiera: 10 plansz tematycznych form... ...więcej