KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Chodząca Sprężyna

Nr katalogowy:
1300292
Producent:
Tobar

Parametry produktu

Wysyłamy w ciągu:
do 5 dni

Sprawdź również:

24,50 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Prosta, kolorowa zabawka dająca dzieciom dużo radości.

Potrafi "schodzić" po schodach, dzięki czemu znakomicie nadaje się do terapii przy ćwiczeniu ruchów gałek ocznych

Sprężyna sprawdza się w prostych ćwiczeniach żonglerskich, które wspaniale rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, a także usprawniają mięśnie palców, dłoni, rozluźniają mięśnie ręki, rozkręcają rękę niedominującą.

Wymiary:

  • średnica - 10,5 cm
  • długość po złożeniu - 10,5 cm

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat.


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Zwierzątko morskie do ćwiczenia dłoni
4,50 zł
Bardzo ładnie wykonany gumowy zwierzaczek idealny do usprawniania motoryki dłoni oraz zwiększania siły uścisku. Może służyć również do zabawy, np. podczas kąpieli. Do wyboru: rybka delfin mors foka Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia. Wysyłamy losowo, bądź prosimy pytać... ...więcej