KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Nasze Muzyczne Przedszkole (CD + książeczka)

Nr katalogowy:
1300308
Producent:
Muzyczny Domek

Parametry produktu

Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Rok wydania:
2012

Sprawdź również:

30,90 zł
29,90 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Muzyczny Domek przedstawia kolejną płytę edukacyjną dla dzieci w wieku przedszkolnym „Nasze Muzyczne Przedszkole". Do zabawy w przedszkolu pełnym muzyki zaprasza Klementynka - muzyczna dziewczynka.

Płyta podzielona jest na 3 części. Pierwsza część to piosenki na powitanie integrujące dzieci i przygotowujące do dalszej zabawy, druga część to zabawy muzyczno - ruchowe, zabawy z instrumentami muzycznymi oraz ćwiczenia i zagadki muzyczne, a w trzeciej części zapraszamy dzieci do relaksu i odpoczynku przy muzyce klasycznej.

Płytę przeznaczamy dla wszystkich zainteresowanych muzycznym rozwojem dziecka. Będzie dobrym materiałem edukacyjnym na zajęciach umuzykalniających w przedszkolu oraz zainspiruje kreatywnych rodziców, spędzających aktywnie czas ze swoim dzieckiem. W książeczce załączonej do płyty zamieszczamy teksty oraz propozycje zabaw.

Spis treści:

 1. Piosenka Klementynki
 2. Przywitajmy się wesoło
 3. Na dzień dobry
 4. Podajmy sobie ręce
 5. Koziorajka
 6. Grozik
 7. Taniec "Kłaniany"
 8. Taniec "Szewski"
 9. Dwóm tańczyć się zachciało
 10. W naszym przedszkolu
 11. Na muzyce w przedszkolu
 12. Już kółeczko zrobić czas
 13. Adam siedmiu synów miał
 14. Ładnie gram
 15. Zabawa w parach
 16. Przedszkolna orkiestra
 17. Z pałeczkami idę sobie
 18. Marsz w przedszkolu
 19. Rączki klaszczą
 20. Zabawa w figury
 21. Jak brzmią instrumenty?
 22. Jaki to instrument?
 23. Zamykamy oczy – odpoczywamy
 24. Kołysanka J. Brahms
 25. Walc J. Brahms
 26. Marzenie R. Schumann
 27. Pożegnamy się wesoło

 

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Czytam wyrazy
16,50 zł
Czytam wyrazy to gra i zabawka edukacyjna dla 2 do 6 graczy w wieku od 4 do 6 lat. Z puzzli leżących na stole należy odnaleźć jak najwięcej pasujących do siebie par, z których jeden element przedstawia obrazek, a drugi pierwszą literę nazwy obrazka lub jego nazwę. Po połączeniu właściwych element&oa... ...więcej
Dmuchaj ile sił! Mega pakiet do ćwiczeń oddechowych - WERSJA ROZSZERZONA!
129,00 zł
Produkt niedostępny
Mega pakiet zawiera 18 różnych pomocy do ćwiczeń oddechowych: 1. Piłeczka do ćwiczeń oddechowych - Koszykówka Drewniana zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Polega na odpowiednim dmuchaniu w rurkę, tak by piłeczka styropianowa utrzymywała się w powietrzu. Zestaw składa się z ... ...więcej