KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Deszcz - logopedyczne zabawy z SZ, CZ, SZCZ

Nr katalogowy:
1300432
Producent:
ab-art
Deszcz - logopedyczne zabawy z SZ, CZ, SZCZ

Parametry produktu

Wymiary:
33 x 23 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień
Rok wydania:
2013

Sprawdź również:

39,50 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Zabawna pomoc logopedyczna, która z pewnością utrakcyjni każdemu dziecku ćwiczenia logopedyczne.

"Deszcz" opracowany został dla dzieci, które nieprawidłowo wymawiają głoski sz, cz i szcz.

W zestawie znajduje się 48 kolorowych kropli deszczu z magnesami i naklejonymi obrazkami, w których nazwie występują ćwiczone głoski. 

Zanim zacznie się jednak korzystać z  „Deszczu” polecamy kontakt z logopedą, który nauczy dziecko, jak w prawidłowy sposób wymawiać problematyczne głoski.

Krople deszczu można łowić za pomocą wędki zaopatrzonej w magnes, głośno i wyraźnie nazywając obrazki.

Do gry dołączone są 3 plansze  formatu A4, które mogą posłużyć do ćwiczeń słuchowych, polegających na wybieraniu tych "kropel", w których nazwach słychać głoskę sz, cz lub szcz.

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat.


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Logopedyczne rybki 1 - głoski sz, ż(rz), cz, s, z, c
43,50 zł
Zabawna pomoc logopedyczna, która z pewnością uatrakcyjni każdemu dziecku ćwiczenia logopedyczne. Zestaw "Rybki 1" opracowany został dla dzieci, które nieprawidłowo wymawiają głoski szumiące i syczące sz, ż(rz), cz, s, z, c. W zestawie znajduje się 60 kolorowych rybek z magnesami i na... ...więcej
Logopedyczne rybki 4a - głoski pr, br, kr, gr, tr, dr
39,50 zł
Zabawna pomoc logopedyczna, która z pewnością uatrakcyjni każdemu dziecku ćwiczenia logopedyczne. Zestaw "Rybki 4a" opracowany został dla dzieci, które nieprawidłowo wymawiają "r" po spółgłoskach pr, br, kr, gr, tr, dr. W zestawie znajduje się 48 kolorowych rybek z magnesami i nakl... ...więcej