KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Deszcz - logopedyczne zabawy z SZ, CZ, SZCZ

Nr katalogowy:
1300432
Producent:
ab-art
Deszcz - logopedyczne zabawy z SZ, CZ, SZCZ

Parametry produktu

Wymiary:
33 x 23 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień
Rok wydania:
2013

Sprawdź również:

39,50 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Zabawna pomoc logopedyczna, która z pewnością utrakcyjni każdemu dziecku ćwiczenia logopedyczne.

"Deszcz" opracowany został dla dzieci, które nieprawidłowo wymawiają głoski sz, cz i szcz.

W zestawie znajduje się 48 kolorowych kropli deszczu z magnesami i naklejonymi obrazkami, w których nazwie występują ćwiczone głoski. 

Zanim zacznie się jednak korzystać z  „Deszczu” polecamy kontakt z logopedą, który nauczy dziecko, jak w prawidłowy sposób wymawiać problematyczne głoski.

Krople deszczu można łowić za pomocą wędki zaopatrzonej w magnes, głośno i wyraźnie nazywając obrazki.

Do gry dołączone są 3 plansze  formatu A4, które mogą posłużyć do ćwiczeń słuchowych, polegających na wybieraniu tych "kropel", w których nazwach słychać głoskę sz, cz lub szcz.

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat.


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Dobrze mówię T. Program terapii wymowy międzyzębowej - głoska T
20,90 zł
Prezentowana książeczka jest pomocna w terapii logopedycznej dziecka z międzyzębową wymową głoski „t”. Taką nieprawidłową wymowę łatwo zauważyć, gdyż język dziecka podczas mówienia wysuwa się między zęby lub wargi. W języku polskim żadnej głoski nie wypowiadamy z językiem przed... ...więcej
Domino logopedyczne wyrazowo - obrazkowe C-CZ
16,50 zł
14,50 zł
Domino logopedyczne dla dzieci czytających. Zadaniem graczy jest łączenie odpowiednich elementów domina poprzez kojarzenie obrazka z wyrazem. Dokładając swój kafelek dziecko wypowiada też wyraz, ćwicząc jego poprawną wymowę. Materiał w układance dobrany jest pod kątem utrwalania artykulac... ...więcej