KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Farby sensoryczne - 6 kolorów i faktur

Nr katalogowy:
1300435
Producent:
Creall

Parametry produktu

Wysyłamy w ciągu:
do 14 dni

Sprawdź również:

198,00 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Zestaw farb rozwijających umiejętności plastyczne i małą motorykę oraz wyczulających zmysł dotyku.

Każdy z 6 kolorów (biały, żółty, czewony, niebieski, zielony i czarny) ma inną fakturę - od gładkich do bardzo chropowatych.

Używając farb sensorycznych dziecko może nie tylko zobaczyć kolor, ale i go poczuć. Dlatego też polecane są w terapii, szczególnie w pracy z dziećmi niewidomymi lub słabowidzącymi.

W zestawie 6 farb x 500 ml.

 

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Zakręcone rurki do terapii pozycji oralnej - 4 szt.
28,00 zł
Świetne narzędzie zarówno do ćwiczeń połykania jak i wydłużania fazy wdechowej oraz wydechowej.  Kilka wykręconych zwojów skutecznie utrudnia wykonanie zadania. Rurkę można wykorzystywać jako samodzielne narzędzie do ćwiczeń oddechowych lub część większej pomocy lo... ...więcej