KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Wróżka - pacynka na paluszki

Nr katalogowy:
1300476
Producent:
Tobar
Opis produktu:

Ślicznie wykonana skrzydlata Wróżka - pacynka na paluszki.

Tą prostą zabawką można się bardzo fajnie bawić razem z dzieckiem, rozwijając jego wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz kreatywność.


Do młodszych można poprzez pacynkę mówić, wywołując zainteresowanie i uśmiech dziecka. Starsze dzieci mogą ją wykorzystywać np. do zabawy w teatrzyk, rozwijając słownictwo i zdolność opowiadania.

Pacynka ta może być
wykorzystywana przy badaniu ruchów gałek ocznych. Doskonale nadaje się do zabaw paluszkowych i dotykowych, zwiększając równocześnie siłę i precyzję dłoni.

Cechy produktu:
  • drewniana główka i nogi

  • materiałowa sukienka i legginsy

  • dostępna w 6 różnych wersjach

  • wysokość: 14cm


Wysyłamy losowo, bądź prosimy pytać o dostępność wzoru.

Zabawka polecana dla dzieci powyżej 3 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Co po czym?
31,90 zł
Zestaw obrazków sytuacyjnych do układania w seriach, w którego skład wchodzi 8 plansz formatu A4 oraz 24 kartoniki o wym. ok. 9x10 cm. Przyjrzyj się uważnie obrazkom na planszy. Dobierz 3 pojedyncze kartoniki z obrazkami, które pasują tematycznie do obrazków na planszy. Ułóż obraz... ...więcej