KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Wróżka - pacynka na paluszki

Nr katalogowy:
1300476
Producent:
Tobar
Opis produktu:

Ślicznie wykonana skrzydlata Wróżka - pacynka na paluszki.

Tą prostą zabawką można się bardzo fajnie bawić razem z dzieckiem, rozwijając jego wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz kreatywność.


Do młodszych można poprzez pacynkę mówić, wywołując zainteresowanie i uśmiech dziecka. Starsze dzieci mogą ją wykorzystywać np. do zabawy w teatrzyk, rozwijając słownictwo i zdolność opowiadania.

Pacynka ta może być
wykorzystywana przy badaniu ruchów gałek ocznych. Doskonale nadaje się do zabaw paluszkowych i dotykowych, zwiększając równocześnie siłę i precyzję dłoni.

Cechy produktu:
  • drewniana główka i nogi

  • materiałowa sukienka i legginsy

  • dostępna w 6 różnych wersjach

  • wysokość: 14cm


Wysyłamy losowo, bądź prosimy pytać o dostępność wzoru.

Zabawka polecana dla dzieci powyżej 3 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Dlaczego? Przyczyna i skutek
19,00 zł
Zestaw ćwiczeń wspomagających rozwój mowy oraz myślenie przyczynowo-skutkowe. Gra polega na dopasowaniu kartonika ze środkowym obrazkiem do planszy z obrazkami rozpoczynającym i kończącym. Poprawnie ułożone ilustracje mają stworzyć logiczny ciąg określający przyczynę i skutek. W zestawie: 7 plan... ...więcej