KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Duża kolejka Limerick

Nr katalogowy:
1300485
Producent:
Goki

Parametry produktu

Waga:
1,5 kg
Wymiary:
46,5 x 9,5 x 13,5 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 5 dni

Sprawdź również:

132,50 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Śliczny drewniany pociąg składający się z lokomotywy i trzech wagoników, które z kolei zbudowane są z 16 klocków nakładanych na patyczki.

Patyczki mocowane są do wagoników przy pomocy gumki co sprawia, iż zabawa z nimi jest dla małego dziecka znacznie bardziej bezpieczna.

Długość kolejki - 50 cm.

Wymiary wagonika - ok. 11 x 9 x 12 cm.

Pociąg zapakowany jest w estetyczny kartonik.

Przeznaczona dla dzieci powyżej 2 lat.


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Słyszę, mówię i czytam cz.I - IV
120,00 zł
108,00 zł
W skład pakietu wchodzą wszystkie 4 części "Słyszę, mówię i czytam": 1) Słyszę, mówię i czytam cz. I - W-F, WI-FI 2) Słyszę, mówię i czytam cz. II - S-Z, Ś-Ź, SZ-Ż 3) Słyszę, mówię i czytam cz. III - C-DZ, Ć-DŹ, CZ-DŻ 4) Słyszę, mówię i czytam cz. IV - P-B, PI-... ...więcej