KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Matematyka na wesoło

Nr katalogowy:
240002
Producent:
Adamigo
Matematyka na wesoło

Parametry produktu

Wymiary:
275 x 185 x 35 mm
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni

Sprawdź również:

34,50 zł
31,00 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Gra planszowa z zagadkami matematycznymi z zakresu klasy II-V.

Zestaw gry zawiera:
planszę, 50 kart z pytaniami i zadaniami, 4 obrazki słonecznika na żółtym tle, niebieskim, zielonym , czerwonym, podzielne na 7 częPci, kostki do gry, 4 pionki, 4 notesiki oraz instrukcję gry.

Dla dzieci w wieku powyżej 6 lat.

Liczba graczy: 2-4.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Wdech i wydech. Pakiet do ćwiczeń oddechowych
33,00 zł
Zestaw ćwiczeń na wdech i wydech pomagających doskonalić aparat oddechowy. Zadaniem dziecka jest przenoszenie za pomocą słomki małe kolorowe elementy na wskazane miejsca kolorowych plansz, np. rybki do morza, krople deszczu nad parasolkę, plamki na szyję żyrafy. Pakiet zawiera: 10 plansz tematycznych form... ...więcej