KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Jajko zmieniające barwę

Nr katalogowy:
1300515
Producent:
Tobar

Parametry produktu

Wymiary:
9 x 7 x 7 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 7 dni

Sprawdź również:

28,90 zł
Opis produktu:

Bezpieczna alternatywa dla świeczki i sensoryczna zabawka w jednym.

Lampka w kształcie jajka, które zmienia kolory, delikatnie przechodząc od niebieskiego, przez zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, do fioletowego.

Uspokaja, stymuluje zmysł wzroku i wprowadza magiczną atmosferę w dziecięcym pokoju.

Wysokość - 9,5 cm.

Baterie w zestawie.

 

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Galaktyczna Tęczowa Masa
8,50 zł
Wielobarwna, migotliwa i elastyczna masa konsystencją przypominająca kit. Można ją ugniatać, rozciągać, urywać i modelować.   Zabawa i relaks zapewnione na wiele godzin. Masa przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5 lat.  ... ...więcej