KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Kto to taki?

Nr katalogowy:
250001
Producent:
Adamigo
Kto to taki?

Parametry produktu

Wymiary:
27,5 x 18,5 x 3,5 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

29,00 zł
Opis produktu:

Loteryjka z wierszykami - zagadkami, przeznaczona od dwóch do czterech graczy . Gra w atrakcyjny sposób umożliwia poznanie zajęć i zawodów ludzi, nazywanie ich i skojarzenie zawodu z rekwizytami, które są dla niego charakterystyczne. Gra zawiera zagadki w formie wierszyka wraz z pasjonującą rozrywką na zasadach loteryjki obrazkowej.

Zestaw gry zawiera:
Dwustronna plansza wym., instrukcję gry, 24 karty z zagadkami, 24 tafelki o wymiarach 7,5x7,5 cm, 48 żetonów, 2 kostki do gry.

Dla dzieci w wieku powyżej 5 lat.

Liczba graczy: 2-4.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Logopedyczne rybki 1 - głoski sz, ż(rz), cz, s, z, c
43,50 zł
Zabawna pomoc logopedyczna, która z pewnością uatrakcyjni każdemu dziecku ćwiczenia logopedyczne. Zestaw "Rybki 1" opracowany został dla dzieci, które nieprawidłowo wymawiają głoski szumiące i syczące sz, ż(rz), cz, s, z, c. W zestawie znajduje się 60 kolorowych rybek z magnesami i na... ...więcej