KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Kto to taki?

Nr katalogowy:
250001
Producent:
Adamigo
Kto to taki?

Parametry produktu

Wymiary:
27,5 x 18,5 x 3,5 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

29,00 zł
Opis produktu:

Loteryjka z wierszykami - zagadkami, przeznaczona od dwóch do czterech graczy . Gra w atrakcyjny sposób umożliwia poznanie zajęć i zawodów ludzi, nazywanie ich i skojarzenie zawodu z rekwizytami, które są dla niego charakterystyczne. Gra zawiera zagadki w formie wierszyka wraz z pasjonującą rozrywką na zasadach loteryjki obrazkowej.

Zestaw gry zawiera:
Dwustronna plansza wym., instrukcję gry, 24 karty z zagadkami, 24 tafelki o wymiarach 7,5x7,5 cm, 48 żetonów, 2 kostki do gry.

Dla dzieci w wieku powyżej 5 lat.

Liczba graczy: 2-4.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Detektyw Oczko
26,50 zł
Gra będąca znakomitym treningiem spostrzegawczości, koncentracji i pamięci oraz umiejętności prawidłowego kojarzenia obrazów. W zestawie 15 kolorowych i czarno-białych plansz A4 z ilustracjami. Możliwość kserowania. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 lat. ... ...więcej
Sylaby
30,50 zł
Układanka służy jako pomoc do nauki czytania tzw. metodą sylabową. W terapii pedagogicznej wykorzystuje się dzielenie wyrazów na sylaby oraz syntezę wyrazów z sylab jako niezwykle skuteczną metodę usuwającą problemy dyslektyczne, dysgraficzne i logopedyczne. Zestaw gry zawiera:- 72 dwustronne, ... ...więcej