KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Liczenie na farmie - puzzle edukacyjne

Nr katalogowy:
1300984
Producent:
Castor

Parametry produktu

Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni

Sprawdź również:

29,50 zł
Opis produktu:

Doskonała edukacyjna pomoc o wyraźnych motywach dla najmłodszych, pobudzająca u dzieci zdolności manualne i kreatywność.

Zestaw składający się z 73 kafelków edukacyjnych (cyfry, działania oraz zwierzęta) oraz 25-elementowej układanki przedstawiającej scenkę z wiejskiego gospodarstwa.

Znakomita pomoc do nauki liczenia!

Zestaw przydatny również jako pomoc logopedyczna do ćwiczenia różnych głosek. Układając kolejne elementy dziecko może odnajdywać wyrazy z głoskami a potem:

  • układać z tymi wyrazami proste i złożone zdania
  • nazywać części mowy
  • tworzyć opowiadania
  • lub tłumaczyć wyrazy na język obcy.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej