KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Dobre i złe sekrety

Nr katalogowy:
1301077
Producent:
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Dobre i złe sekrety

Parametry produktu

Wymiary:
16,5 x 20,6 cm
Autor:
Zubrzycka Elżbieta
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Liczba stron:
504
Rok wydania:
2014

Sprawdź również:

24,90 zł
Opis produktu:

Seria: Bezpieczne dziecko - Jak się bronić przed przemocą w szkole


Dlaczego dzieci milczą, kiedy im lub komuś obok dzieje się krzywda? Kiedy sekretów należy dotrzymywać, a kiedy absolutnie nie wolno? W jakich sytuacjach nie jest się skarżypytą? A co z tajemniczym, czasem groźnym internetem?
Ta ślicznie zilustrowana książka dla dzieci odpowiada na te i wiele innych trudnych pytań. Pomaga w przełamaniu tabu milczenia pomiędzy dzieckiem a dorosłym. Szczególnie pomiędzy dzieckiem, które potrzebuje pomocy i dorosłym, który może jej udzielić.
Książka jest przeznaczona dla dzieci, ich rodziców, wychowawców i nauczycieli. Wspólne czytanie i omawianie jej treści pozwoli przyjąć zasady bezpiecznego postępowania.Ta książka wraz z innymi bestsellerami z serii Bezpieczne Dziecko pomaga zrozumieć mechanizm przemocy i zmowy milczenia w grupie. Wspiera przeciwdziałanie tym groźnym zjawiskom, i to we współpracy z dziećmi. Zasady dobrego i bezpiecznego zachowania, ujęte w tej serii, znalazły ogromne uznanie wśród czytelników oraz rodziców i nauczycieli, z którymi były konsultowane.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej