KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

ADHD podjąć wyzwanie. Kompletny przewodnik dla rodziców

Nr katalogowy:
1301127
Producent:
Zysk i S-ka
ADHD podjąć wyzwanie. Kompletny przewodnik dla rodziców

Parametry produktu

Wymiary:
16,5 x 23,5 cm
Autor:
Russell A. Barkley
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Liczba stron:
444
Rok wydania:
2009

Sprawdź również:

47,00 zł
Opis produktu:

Russell Barkley, wybitny autorytet w sprawach zaburzeń uwagi z nadaktywnością (ADHD), oferuje zręcznie napisany, jasny poradnik, dostarczający rodzicom pociechy, zachęty i inspiracji. Książka prezentuje wyniki pionierskich badań, dzięki którym ADHD może stać się mniej uciążliwe dla dziecka i jego rodziców. Zawiera omówienie różnych metod sprzyjających poprawie wyników w nauce [...].

Książka stanowi doskonały materiał szkoleniowy dla rodziców i pomoc edukacyjną dla nauczycieli. Rodzicom przyda się w praktyce, a nauczyciele zechcą na pewno mieć własny egzemplarz, aby polecić go rodzicom, którzy potrzebują informacji.