KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Oswoić ADHD

Nr katalogowy:
1301128
Producent:
Difin
Oswoić ADHD

Parametry produktu

Wymiary:
16 x 23 cm
Autor:
Chrzanowska Beata, Święcicka Justyna
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Liczba stron:
120
Rok wydania:
2010

Sprawdź również:

30,00 zł
Opis produktu:

Oswoić ADHD. Przewodnik dla rodziców i nauczycieli dzieci nadpobudliwych psychoruchowo to jedna z pierwszych na naszym rynku książek o nadpobudliwości psychoruchowej, która uwzględnia polską specyfikę. Książka powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia Autorek w terapii i pracy z dziećmi z ADHD i zawiera, obok teorii, praktyczne wskazówki, jak postępować z dziećmi, które ''wiercą się na krześle, ciągle się ruszają, łatwo się rozpraszają'', w sytuacjach życia codziennego - w szkole i w domu, w czasie zabawy i nauki.

Książka ''Oswoić ADHD'' według anonsu Autorek kierowana jest do rodziców, ale uważam, że powinna być w biblioteczce każdego wychowawcy przedszkola i nauczyciela nauczania początkowego. Może być ona również przydatna rodzicom, których dzieci rozwijają się prawidłowo. Szereg propozycji wychowawczych podanych przez Autorki pomoże rodzicom lepiej zrozumieć własne dziecko i podnieść swoje kompetencje wychowawcze.

Spis treści:

1. Czym jest ADHD
2. Dziecko z ADHD
3. Problemy rodziców dziecka z ADHD
4. Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka
5. Dorosły z ADHD
6. Diagnoza ADHD
7. Rodzaje oddziaływań terapeutycznych
Aneks 1. Kryteria diagnostyczne ADHD wg DSM-IV
Aneks 2. Kryteria diagnostyczne ADHD wg ICD-10

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej