KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

W ZOO / NA WSI - pomoc do ćwiczeń oddechowych

Nr katalogowy:
130264
Producent:
ab-art

Parametry produktu

Wymiary:
32 x 24 x 4 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień
Rok wydania:
2015

Sprawdź również:

48,90 zł
Opis produktu:

Zestaw 2 zabawnych gier usprawniająca motorykę ust, narządów artykulacyjnych oraz kontrolę oddechu, wspierająca również rozwój mowy.

1. W ZOO

Przed rozpoczęciem gry należy połączyć cztery plansze tak, aby powstał „ogród zoologiczny". Następnie każdy z graczy wybiera piłkę i stara się ją poprowadzić przez wszystkie zagrody dla zwierząt poprzez dmuchanie przez słomkę. W każdej z „zagród" gracz zdobywa 5 lub 10 punktów. Nie jest to łatwe i wymaga siły oddechu oraz precyzji. Kolorowe zwierzątka są wypukłe i stanowią dodatkową przeszkodę na drodze wdmuchiwanej piłeczki.

Trzy możliwe miejsca startu zaznaczone są kolorowymi strzałkami i umożliwiają grę konkurencyjną.

2. NA WSI

Przed rozpoczęciem gry należy rozłożyć plansze w taki sposób, aby powstał tor z punktacją. Na końcu toru należy ustawić tekturowy płotek, który uniemożliwi "ucieczkę" piłki. Następnie gracz wybiera piłkę i stara się jednym dmuchnięciem przez słomkę posłać piłkę jak najdalej i zdobyć jak największą ilość punktów.  Nie jest to łatwe i wymaga siły oddechu oraz precyzji.

Zawartość:

  • 4 plansze A4 z fragmentem ogrodu zoologicznego,
  • 3 plansze A4 z motywem zwierząt wiejskich,
  • 1 tekturowy płotek,

  • 3 piłeczki/pompony z różnych materiałów i różnej wielkości,

  • 3 słomki o różnej długości i średnicy,

  • instrukcja.

Gra przeznaczona jest dla 1 lub więcej graczy powyżej 3 lat.

UWAGA: Zwierzątka na planszach "W ZOO" umieszczane są losowo.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Domino sylabowe
12,00 zł
10,90 zł
Gra dydaktyczna, polegająca na dopasowaniu odpowiednich sylab w taki sposób, by powstały poprawne formy wyrazów dwusylabowych. Uczestnicy gry ćwiczą swą spostrzegawczość, refleks, kojarzenie właściwych słów, a także utrwalają poprawną pisownię budowanych wyrazów. Zest... ...więcej
Do góry! - piłeczka do ćwiczeń oddechowych
4,50 zł
4,00 zł
Produkt niedostępny
Zabawka z tworzywa sztucznego doskonała do ćwiczeń logopedycznych.Ćwiczenie polega na odpowiednim dmuchaniu w tulejkę, tak by piłeczka utrzymywała się w powietrzu. Zabawka uatrakcyjnia proces usprawniania aparatu oddechowego, artykulacyjnego i fonacyjnego. Ułatwia także kontrolowanie oddechu, wydłużanie faz... ...więcej