KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Bystre oczka. Wzory i kolory

Nr katalogowy:
130270
Producent:
Debit
Bystre oczka. Wzory i kolory

Parametry produktu

Wymiary:
16 x 16 cm
Autor:
Homel Joanna, Janoszek Iwona
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Liczba stron:
12
Rok wydania:
2015

Sprawdź również:

14,90 zł
Opis produktu:

Specjalnie opracowane ilustracje oparte na wyrazistych kolorach, kontrastach, prostych wzorach i kształtach stymulują wzrok malucha.  Dzięki nim dziecko będzie uczyło się ważnych umiejętności wzrokowo-poznawczych takich jak wyodrębnianie szczegółów, identyfikowanie kształtów i kolorów oraz rozwinie zdolność koncentracji uwagi.

Książeczki z serii "Bystre oczka" podążają za potrzebami dzieci. Ilustracje wzbudzą zainteresowanie już u 3-miesięcznych dzieci. Nieco starsze będą odkrywały wzory, kształty i kolory. Rodzice z pewnością odkryją w tych książeczkach wiele możliwości wspólnej zabawy z maluszkiem. Zaczynając od zabaw w poszukiwanie kolorów czy kształtów a kończąc na rozpoznawaniu i nazywaniu przedmiotów czy wskazywaniu szczegółów.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej