KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Bystre oczka. Wzory i kolory

Nr katalogowy:
130270
Producent:
Debit
Bystre oczka. Wzory i kolory

Parametry produktu

Wymiary:
16 x 16 cm
Autor:
Homel Joanna, Janoszek Iwona
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Liczba stron:
12
Rok wydania:
2015

Sprawdź również:

14,90 zł
Opis produktu:

Specjalnie opracowane ilustracje oparte na wyrazistych kolorach, kontrastach, prostych wzorach i kształtach stymulują wzrok malucha.  Dzięki nim dziecko będzie uczyło się ważnych umiejętności wzrokowo-poznawczych takich jak wyodrębnianie szczegółów, identyfikowanie kształtów i kolorów oraz rozwinie zdolność koncentracji uwagi.

Książeczki z serii "Bystre oczka" podążają za potrzebami dzieci. Ilustracje wzbudzą zainteresowanie już u 3-miesięcznych dzieci. Nieco starsze będą odkrywały wzory, kształty i kolory. Rodzice z pewnością odkryją w tych książeczkach wiele możliwości wspólnej zabawy z maluszkiem. Zaczynając od zabaw w poszukiwanie kolorów czy kształtów a kończąc na rozpoznawaniu i nazywaniu przedmiotów czy wskazywaniu szczegółów.