KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Piramida w sześcianie

Nr katalogowy:
130309
Producent:
Tobar

Parametry produktu

Wymiary:
7 x 7 x 7 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

19,90 zł
Opis produktu:

Gra logiczna w postaci transparentnego sześcianu.

Wewnątrz sześcianu znajdują się metalowe kulki, które umieszczone zostały na 4 niezależnych poziomach (12 kulek najniżej, na drugim "piętrze" - 8, na trzecim - 4, a na najwyższym - 1 kulka). Podstawa każdego z poziomów posiada tyle samo wyżłobień ile znajduje się tam kulek.

Zadaniem gracza jest umieszczenie kulek wewnątrz wgłębień, oczywiście na każdym poziomie jednocześnie. Po wykonaniu zadania kulki utworzą kształt przypominający wewnętrzną piramidę.

Zabawka, która szalenie wciąga, rozwija wyobraźnię przestrzenną i zręczność.

Przeznaczona dla dzieci od 6 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej