KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Kraina przedszkolaka. Roczne przygotowanie przedszkolne. Tablice demonstracyjne

Nr katalogowy:
130398
Producent:
MAC Edukacja
Kraina przedszkolaka. Roczne przygotowanie przedszkolne. Tablice demonstracyjne

Parametry produktu

Wymiary:
60 x 47,5 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Liczba stron:
60
Rok wydania:
2015

Sprawdź również:

89,90 zł
Opis produktu:

Zestaw 60 tablic z barwnymi ilustracjami i zdjęciami pomocnymi w prowadzeniu zająć dla najstarszych przedszkolaków. Tablice ilustrują m.in.: zagadnienia przyrodnicze (gatunki drzew i roślin, życie na łące, na polu, gatunki ptaków, tropy zwierząt), tematy dotyczące odżywiania (zdrowe i niezdrowe jedzenie, piramida żywienia), emocji, zwyczajów w Polsce itp. Na 24 tablicach umieszczone zostały litery alfabetu, które pomogą dzieciom zapoznać się w zabawowy sposób z kształtem liter.

Do zestawu zostały także dołączone tablice przedstawiające głównych bohaterów Krainy Przedszkolaka, które pozwolą dzieciom szybko zaprzyjaźnić się z sympatycznymi postaciami.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Dlaczego? Przyczyna i skutek
19,00 zł
Zestaw ćwiczeń wspomagających rozwój mowy oraz myślenie przyczynowo-skutkowe. Gra polega na dopasowaniu kartonika ze środkowym obrazkiem do planszy z obrazkami rozpoczynającym i kończącym. Poprawnie ułożone ilustracje mają stworzyć logiczny ciąg określający przyczynę i skutek. W zestawie: 7 plan... ...więcej