KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

3 słowa

Nr katalogowy:
220009
Producent:
Alexander

Parametry produktu

Wymiary:
195 x 185 x 55 mm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

17,00 zł
Opis produktu:
„3 słowa” to gra uniwersalna – znakomita, kształcąca zabawa zarówno dladzieci jak i dorosłych. Jej uczestnicy poszerzają swoje słownictwo,uczą się lub utrwalają prawidłową pisownię, są też zmuszeni dokreatywności i refleksu w układaniu słów ze zdobytych liter.

Celem gry jest jak najszybsze ułożenie 3 słów: trzyliterowego,czteroliterowego i pięcioliterowego. Każdy z graczy poruszając sięswoim pionkiem po torze planszy stara się zebrać jak najwięcejżetonów-liter. Wygrywa ten, kto jako pierwszy ułoży z nich 3 słowa owłaściwej ilości liter.

Zawartość pudełka:

  • plansza,
  • 117 żetonów z literkami,
  • 4 pionki, kostka,
  • instrukcja.

Gra przeznaczona jest dla 2 - 4 graczy w wieku od 5 lat.


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Wdech i wydech. Pakiet do ćwiczeń oddechowych
33,00 zł
Zestaw ćwiczeń na wdech i wydech pomagających doskonalić aparat oddechowy. Zadaniem dziecka jest przenoszenie za pomocą słomki małe kolorowe elementy na wskazane miejsca kolorowych plansz, np. rybki do morza, krople deszczu nad parasolkę, plamki na szyję żyrafy. Pakiet zawiera: 10 plansz tematycznych form... ...więcej