KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Symetria

Nr katalogowy:
270006
Producent:
Adamigo
Symetria

Parametry produktu

Wymiary:
27,5 x 18,5 x 3,5 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni

Sprawdź również:

34,50 zł
32,00 zł
Opis produktu:

Symetria to układanka obrazkowa. Doskonała edukacja przxedszkolaków.

Obserwując przedmioty wokół siebie możesz zauważyć pewną ciekawą właściwość. Gdyby tak przepołowić jabłko i dołożyć je przekrojoną częścią do lustra, zobaczyś całe jabłko. Z grzybem byłoby tak tak samo i jeszcze z wieloma innymi przedmiotami, które jednak trudno byłoby przekroikć. Ta cecha niektórych przedmiotów, postaci i zwierząt nazywa się symetrią. Dzieje się tak dlatego, że przedmioty mają jednakową lewą i prawą stronę, ale jakby odbitą w lustrze.

W środku pudełka znajduje się układanka i opis trzech ciekawych gier, które pozwolą utrwalić Ci pojęcie symetrii.

Zestaw zawiera: 48 tafelków o wym. 7,5 cm x 7,5 cm, podzielonych na dwie połówki oraz instrukcję gry.

Wiek: od 5 lat
Liczba graczy: od 1 do 6 osób


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Słyszę, mówię i czytam cz.I - IV
120,00 zł
108,00 zł
W skład pakietu wchodzą wszystkie 4 części "Słyszę, mówię i czytam": 1) Słyszę, mówię i czytam cz. I - W-F, WI-FI 2) Słyszę, mówię i czytam cz. II - S-Z, Ś-Ź, SZ-Ż 3) Słyszę, mówię i czytam cz. III - C-DZ, Ć-DŹ, CZ-DŻ 4) Słyszę, mówię i czytam cz. IV - P-B, PI-... ...więcej
Domino logopedyczne wyrazowo - obrazkowe K-G
15,50 zł
13,50 zł
Domino logopedyczne dla dzieci czytających. Zadaniem graczy jest łączenie odpowiednich elementów domina poprzez kojarzenie obrazka z wyrazem. Dokładając swój kafelek dziecko wypowiada też wyraz, ćwicząc jego poprawną wymowę. Materiał w układance dobrany jest pod kątem utrwalania artykulacji ... ...więcej