KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Activity Junior

Nr katalogowy:
260015
Producent:
Piatnik

Parametry produktu

Wymiary:
35 x 22,5 x 4,5 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni
Rok wydania:
2013

Sprawdź również:

68,90 zł
Opis produktu:

Gra edukacyjna dla dzieci w wieku od 8 lat, zawierajaca elementy nauki języka angielskiego.

Gra Activity Junior została wyróżniona w XII edycji konkursu “Świat przyjazny dziecku”, w kategorii ZABAWKI dla dzieci 7-12 lat.

Narysuj "kieszeń", opisz "ciekawość", pokaż na migi "naleśnik"... nim upłynie czas! Gracze na zmianę losują hasła i próbują je przedstawić pozostałym uczestnikom na jeden z trzech sposobów: rysując, opisując słownie lub za pomocą pantomimy. Jeśli ktoś odgadnie hasło, pionek drużyny przesuwa się do przodu.

Activity Junior to zabawna i emocjonująca gra edukacyjna. Gracze mogą ćwiczyć kreatywność, pewność siebie i poszerzać słownictwo, a ich ręce i nogi są w ciągłym ruchu! Można grać już w 3 osoby, ale gra świetnie się sprawdza również w dużej grupie. Ostrzeżenie dla graczy: mięśnie brzucha mogą rozboleć od śmiechu!

Uwaga: hasła są podane w języku polskim i angielskim, dzięki czemu gra może służyć jako pomoc do nauki języka angielskiego.


Zestaw do gry zawiera:

 

  • 300 kart z hasłami,

  • 4 pionki,

  • instrukcję w języku polskim.

  • klepsydrę do odmierzania czasu

Średni czas gry wynosi od 20 do 60 minut.