KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Dźwięki wokół nas

Nr katalogowy:
320001
Producent:
inny
Dźwięki wokół nas

Parametry produktu

Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

35,50 zł
Opis produktu:

Dźwięki wokół nas to płyta CD ROM z nagranymi 89 efektami dźwiękowymi. Nagrania dźwiękowe  zostały pogrupowane w następujące zestawy tematyczne:

I. Kogo słyszysz?

II. Odgłosy ulicy

III. Środki lokomocji

IV. W domu

V. Na podwórku

VI. W ogrodzie i w polu

VII. Glosy ptaków

VIII. Odgłosy przyrody

IX. Dźwięki instrumentów

Czas nagrania poszczególnych efektów dźwiękowych wynosi od 20 - 30 sekund.

Pomoc dydaktyczna przeznaczona jest dla uczniów szkół specjalnych różnych typów. Może być wykorzystywana na zajęciach z różnych przedmiotów nauczania, jak również w pracy pozalekcyjnej (świetlica, zbiórki zuchowe) oraz w zajęciach reedukacyjnych i nieoceniona w terapii logopedycznej w zakresie ćwiczeń słuchu awerbalnego i ćwiczeń leksykalnych z małymi dziećmi tzn. od ok. 3 roku życia prowadzonych w oparciu o „ metodę wstępnej stymulacji logopedycznej”.Dzieci z zaburzeniami i odchyleniami rozwojowymi napotykają na większe trudności w poznaniu świata, niż jego rówieśnicy o nie zaburzonych funkcjach psychofizycznych. Zastosowanie w pracy z dzieckiem z materiału dźwiękowego w połączeniu z obrazem graficznym (zdjęcia z czasopism, obrazki z książek) może mieć decydujące znaczenie w konkretnym poznaniu przez ucznia zjawisk zachodzących w przyrodzie ożywionej i nieożywionej. Dlatego zestaw ten powinien stanowić niezbędne wyposażenie gabinetu logopedycznego. Różnorodne dźwięki nagrane na płycie CD ROM  mogą być wykorzystywane w rożnych sytuacjach dydaktyczno- wychowawczych.

Środek dydaktyczny zalecany do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu środków dydaktycznych, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, do kształcenia specjalnego, na poziomie szkoły podstawowej. Nr zalecenia 0164/1997.

 

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Słyszę, mówię i czytam cz.I - IV
120,00 zł
108,00 zł
W skład pakietu wchodzą wszystkie 4 części "Słyszę, mówię i czytam": 1) Słyszę, mówię i czytam cz. I - W-F, WI-FI 2) Słyszę, mówię i czytam cz. II - S-Z, Ś-Ź, SZ-Ż 3) Słyszę, mówię i czytam cz. III - C-DZ, Ć-DŹ, CZ-DŻ 4) Słyszę, mówię i czytam cz. IV - P-B, PI-... ...więcej
Dlaczego? Przyczyna i skutek
19,00 zł
Zestaw ćwiczeń wspomagających rozwój mowy oraz myślenie przyczynowo-skutkowe. Gra polega na dopasowaniu kartonika ze środkowym obrazkiem do planszy z obrazkami rozpoczynającym i kończącym. Poprawnie ułożone ilustracje mają stworzyć logiczny ciąg określający przyczynę i skutek. W zestawie: 7 plan... ...więcej