KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Kreda trójwymiarowa 3D z okularami

Nr katalogowy:
40051
Producent:
Crayola

Parametry produktu

Wymiary:
25 x 2,6 x 20 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

34,90 zł
29,00 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Nowa kreda! Odkryj fantastyczną kredę 3D Crayola! Nastaw się na niesamowite trójwymiarowe doznania !

Crayola Kreda 3D to innowacyjne narzędzie do tworzenia obrazków na chodniku w przestrzennej technice 3D. Dzięki dołączonym do zestawu okularom, obejrzysz swoje rysunki w przełomowych efektach trójwymiarowych !

Sprawdź sam, jak działa Crayola Kreda 3D! Popuść wodze fantazji, maluj na podwórku i sprawdź, jak Twoje obrazy wyglądają w przestrzeni 3D!

Zawartość pudełka:
1) kreda 3D - 5 szt (10 kolorów)
2) 1 para okularów

Wszystko zapakowane w bardzo barwne i estetycznie wykonane pudełko.

Dla dzieci od 6 roku życia.


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Eduterapeutica Logopedia. Karty pracy
159,00 zł
Zestaw kart z programu tym razem już wydrukowanych, by ułatwić specjaliście pracę poza środowiskiem komputera. Zestaw 600 kart, w którym znajdują się ćwiczenia wspomagające terapię wszystkich zaburzeń mowy, jakie znajdują się w programie multimedialnym, między innym: zaburzeń szeregu cisząc... ...więcej