KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Muzykoterapia - 3 CD

Nr katalogowy:
130074
Producent:
inny
Muzykoterapia - 3 CD

Parametry produktu

Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni

Sprawdź również:

69,50 zł
Opis produktu:

W skład zestawu wchodzą trzy płyty CD z sześcioma programami muzycznymi po 30 minut każdy.

Zestaw utworów składających się na program uwzględnia kryterium jednorodności oddziaływania emocjonalnego na odbiorcę.


1) Tak więc na pierwszej i drugiej płycie w części A utrwalono programy o charakterze relaksacyjnym, odprężającym, uspokajającym, obniżającym mimowolny napęd psychoruchowy odbiorcy.


2) Na płycie drugiej w części B przedstawiono zestaw utworów o charakterze pośrednim pomiędzy relaksem a pobudzeniem, nazywamy programem podtrzymującym unormowaną aktywność psychoruchową odbiorcy. Charakter emocjonalny muzyki ma sprzyjać pewnemu ożywieniu nastroju psychicznego i stwarzać poczucie optymizmu, nadziei, zachęcać do skutecznego działania.


3) Na trzeciej płycie utrwalono dwa programy, które mają za zadanie pobudzać w sposób zdecydowany napęd psychoruchowy odbiorcy. Elementy strukturalne utworów składających się na ten program powinny w sposób mimowolny aktywizować słuchacza do spontanicznego ruchu i widocznego zaangażowania emocjonalnego w treść muzyki (nie wykluczając śpiewu i gry na instrumentach).

Pakiet zawiera:

  • 3 płyty CD
  • książeczka ze spisem utworów oraz instrukcją wykorzystania

 

Płyty przeznaczone są dla wszystkich etapów nauczania.

 

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Wdech i wydech. Pakiet do ćwiczeń oddechowych
33,00 zł
Zestaw ćwiczeń na wdech i wydech pomagających doskonalić aparat oddechowy. Zadaniem dziecka jest przenoszenie za pomocą słomki małe kolorowe elementy na wskazane miejsca kolorowych plansz, np. rybki do morza, krople deszczu nad parasolkę, plamki na szyję żyrafy. Pakiet zawiera: 10 plansz tematycznych form... ...więcej
Logopedyczne rybki 1 - głoski sz, ż(rz), cz, s, z, c
43,50 zł
Zabawna pomoc logopedyczna, która z pewnością uatrakcyjni każdemu dziecku ćwiczenia logopedyczne. Zestaw "Rybki 1" opracowany został dla dzieci, które nieprawidłowo wymawiają głoski szumiące i syczące sz, ż(rz), cz, s, z, c. W zestawie znajduje się 60 kolorowych rybek z magnesami i na... ...więcej