KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Świnka - pacynka na rękę

Nr katalogowy:
1300102
Producent:
Goki
Świnka - pacynka na rękę

Parametry produktu

Wymiary:
23 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 5 dni

Sprawdź również:

39,50 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Śliczne wykonana z miękkiego pluszu pacynka na rękę.
Tylko od ruchów ręki zależy, jaką pozycję Świnka przyjmie lub jaką zrobi minę.


Tą prostą zabawką można się bardzo fajnie bawić razem z dzieckiem, rozwijając jego wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz kreatywność.

Do młodszych można poprzez pacynkę mówić, wywołując zainteresowanie i uśmiech dziecka. Starsze dzieci mogą ją wykorzystywać np. do zabawy w teatrzyk, rozwijając słownictwo i zdolność opowiadania.

Pacynka ta może być
wykorzystywana przy badaniu ruchów gałek ocznych. Doskonale nadaje się do zabaw paluszkowych i dotykowych, zwiększając równocześnie siłę i precyzję dłoni.

Zabawka polecana dla dzieci powyżej 4 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Do góry! - piłeczka do ćwiczeń oddechowych
4,50 zł
4,00 zł
Produkt niedostępny
Zabawka z tworzywa sztucznego doskonała do ćwiczeń logopedycznych.Ćwiczenie polega na odpowiednim dmuchaniu w tulejkę, tak by piłeczka utrzymywała się w powietrzu. Zabawka uatrakcyjnia proces usprawniania aparatu oddechowego, artykulacyjnego i fonacyjnego. Ułatwia także kontrolowanie oddechu, wydłużanie faz... ...więcej
Bańki mydlane
3,90 zł
Ulubione przez dzieci, tradycyjne bańki mydlane.Motyw na obrazku - My Little Pony.Pojemność - 55 ml. Polecane dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. ... ...więcej
Zwierzaczek - Kiwaczek do ćwiczenia dłoni
13,50 zł
Produkt niedostępny
Bardzo starannie wykonany drewniany zwierzaczek. Przy naciskaniu  podstawki od  spodu  zwierzaczek  kiwa  głową, ugina nogi, "przewraca się"...Z chwilą, gdy przestaniemy naciskać podstawkę, zwierzaczek podnosi się i powraca do stanu  poprzedniego. Tylko od sposobu naciskania zależy,... ...więcej