KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Świnka - pacynka na rękę

Nr katalogowy:
1300102
Producent:
Goki
Świnka - pacynka na rękę

Parametry produktu

Wymiary:
23 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 5 dni

Sprawdź również:

39,50 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Śliczne wykonana z miękkiego pluszu pacynka na rękę.
Tylko od ruchów ręki zależy, jaką pozycję Świnka przyjmie lub jaką zrobi minę.


Tą prostą zabawką można się bardzo fajnie bawić razem z dzieckiem, rozwijając jego wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz kreatywność.

Do młodszych można poprzez pacynkę mówić, wywołując zainteresowanie i uśmiech dziecka. Starsze dzieci mogą ją wykorzystywać np. do zabawy w teatrzyk, rozwijając słownictwo i zdolność opowiadania.

Pacynka ta może być
wykorzystywana przy badaniu ruchów gałek ocznych. Doskonale nadaje się do zabaw paluszkowych i dotykowych, zwiększając równocześnie siłę i precyzję dłoni.

Zabawka polecana dla dzieci powyżej 4 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Co po czym?
31,90 zł
Zestaw obrazków sytuacyjnych do układania w seriach, w którego skład wchodzi 8 plansz formatu A4 oraz 24 kartoniki o wym. ok. 9x10 cm. Przyjrzyj się uważnie obrazkom na planszy. Dobierz 3 pojedyncze kartoniki z obrazkami, które pasują tematycznie do obrazków na planszy. Ułóż obraz... ...więcej
Wdech i wydech. Pakiet do ćwiczeń oddechowych
33,00 zł
Zestaw ćwiczeń na wdech i wydech pomagających doskonalić aparat oddechowy. Zadaniem dziecka jest przenoszenie za pomocą słomki małe kolorowe elementy na wskazane miejsca kolorowych plansz, np. rybki do morza, krople deszczu nad parasolkę, plamki na szyję żyrafy. Pakiet zawiera: 10 plansz tematycznych form... ...więcej