KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Zwierzęta afrykańskie - pacynki na rękę

Nr katalogowy:
1300105
Producent:
Gollnest & Kiesel KG
Zwierzęta afrykańskie - pacynki na rękę

Parametry produktu

Wymiary:
27,5 cm
Wysyłamy w ciągu:
do 5 dni

Sprawdź również:

89,90 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Śliczne wykonany z miękkiego pluszu zestaw 3 pacynek na rękę.
Tylko od ruchów ręki zależy, jaką pozycję przyjmie Lew, Żyrafa i Słoń.


Tą prostą zabawką można się bardzo fajnie bawić razem z dzieckiem, rozwijając jego wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz kreatywność.

Do młodszych można poprzez pacynki mówić, wywołując zainteresowanie i uśmiech dziecka. Starsze dzieci mogą je wykorzystywać np. do zabawy w teatrzyk, rozwijając słownictwo i zdolność opowiadania.

Pacynki te mogą być
wykorzystywana przy badaniu ruchów gałek ocznych. Doskonale nadają się do zabaw paluszkowych i dotykowych, zwiększając równocześnie siłę i precyzję dłoni.

Zabawka polecana dla dzieci powyżej 4 lat.

Stojak nie należy do zestawu.


Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej