KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Lupa dla Małych Detektywów

Nr katalogowy:
1300179
Producent:
Goki
Lupa dla Małych Detektywów

Parametry produktu

Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

28,50 zł
Opis produktu:
Ładnie wykonana podróżna lupa dla małych detektywów z praktycznym karabinkiem, dzieki któremu łatwo można przypiąć lupę np. do spodni.

Długość lupy zależy od wzoru:
  • biedronka - 18,5 cm
  • myszka - 20 cm
  • kotek - 21 cm
Średnica szkła powiększającego - 6,5 cm.

Lupa polecana jest dla dzieci powyżej 3 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Kompas dla Małych Podróżników
5,50 zł
Ładnie wykonany kompas dla małych podróżników z praktycznym sznureczkiem, dzieki któremu można przymocować kompas do kierownicy roweru lub do plecaka.Dostępne są 3 warianty kolorystyczne kompasu: niebieski z motywami łąkowymi zielony z biedronkami żółty z jaszczurkami Kompas... ...więcej