KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Kompas dla Małych Podróżników

Nr katalogowy:
1300180
Producent:
Goki
Kompas dla Małych Podróżników

Parametry produktu

Wymiary:
średnica - 5 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

5,50 zł
Opis produktu:
Ładnie wykonany kompas dla małych podróżników z praktycznym sznureczkiem, dzieki któremu można przymocować kompas do kierownicy roweru lub do plecaka.

Dostępne są 3 warianty kolorystyczne kompasu:
  • niebieski z motywami łąkowymi
  • zielony z biedronkami
  • żółty z jaszczurkami

Kompas polecany jest dla dzieci powyżej 3 lat.

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Kosteczki
8,00 zł
7,50 zł
Produkt niedostępny
Drewniana układanka - wąż skłądający się z 12 kosteczek, z którego można tworzyć różne figury i kształty.Wymiar jednej kosteczki - 1,3 x 1,3 cmKostki są nawleczone na gumkę.Zabawka doskonała ndo ćwiczenia zręczności paluszków dziecka, a także idealna do zabrania w podróż.Pol... ...więcej
Lupa dla Małych Detektywów
28,50 zł
Ładnie wykonana podróżna lupa dla małych detektywów z praktycznym karabinkiem, dzieki któremu łatwo można przypiąć lupę np. do spodni.Długość lupy zależy od wzoru: biedronka - 18,5 cm myszka - 20 cm kotek - 21 cm Średnica szkła powiększającego - 6,5 cm. Lupa polecana jest dla d... ...więcej