KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Piłka żonglerska

Nr katalogowy:
1300209
Producent:
Gollnest & Kiesel KG
Piłka żonglerska

Parametry produktu

Wymiary:
średnica - 7 cm
Wysyłamy w ciągu:
1 dzień

Sprawdź również:

7,50 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

Jedna z bardziej popularnych i podstawowych piłek żonglerskich.


Wygodna dla początkujących żonglerów piłeczka czteroczęściowa.

Idealna do nauki dla dzieci i dorosłych.


Piłka typu beanbag, niezbyt twarda, wypełniona granulatem. Dzięki temu dobrze układa się w dłoni, jest łatwa do złapania a po upadku się nie toczy.

Ćwiczenia żonglerskie z piłkami wspaniale rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, a także usprawniają mięśnie palców, dłoni, rozluźniają mięśnie ręki, rozkręcają rękę niedominującą.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat.

 

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Granie w nawlekanie
32,90 zł
”Granie w nawlekanie” to idealna zabawka oraz kilka wersji gier. Najmłodsi będą mogli nawlekać na słupek osadzony na podstawce, kolorowe elementy zabawki. Elementy mogą być nawlekane zgodnie z wzorem na karcie lub całkiem przypadkowo. Gra ma na celu kształcić zręczność manualną, umiejętność ... ...więcej