KLOCKI KORBO - HIT!

Korbo to kreatywne i edukacyjne zestawy klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch. W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Zapraszamy do nowego działu KLOCKI KORBO!

Informacje o produkcie

Śpiewanki pokazywanki - CD

Nr katalogowy:
1300224
Producent:
Muzyczny Domek

Parametry produktu

Autor:
Katarzyna Kulikowska
Wysyłamy w ciągu:
do 3 dni

Sprawdź również:

30,90 zł
29,90 zł
Chwilowy brak produktu w magazynie
Opis produktu:

„Śpiewanki  pokazywanki” to płyta z krótkimi piosenkami do słuchania, śpiewania, nauki i zabawy. Przeznaczona do wspólnej zabawy dla dzieci i rodziców oraz jako materiał pomocniczy na zajęciach muzyczno-ruchowych w przedszkolu.
Na płycie znaleźć można 24 piosenki o tematyce bliskiej dziecku, zachęcające do wspólnego ruchu, tańca, śpiewania i gry na dziecięcych instrumentach perkusyjnych.
W dołączonej książeczce zamieszczone są teksty piosenek i krótkie opisy propozycji zabawy z dzieckiem.

Rozpoczynając tą wspólną i przemiłą zabawę ruchową zaczynamy od naśladowania sposobu chodzenia kaczki, słonia i kotka (utwór 1: Jak chodzą zwierzątka). Następnie wesoło ruszamy główką zgodnie ze znaczeniem słów „tak" i „nie" (utwór 2: Tak-nie). A może potem poskaczemy radośnie jak koniki (utwór 4: Koniki)? Albo poobracamy się z brzuszka na plecy (utwór 10 Opalamy brzuszki i plecy)? Zmęczeni wesołym baraszkowaniem pewnie chętnie porysujemy (utwór 13: Rysujemy pogodę) albo też wsłuchamy się Kołysankę misia i słonka (utwór 17). Tych bajecznie napisanych i zaśpiewanych piosenek jest dużo więcej. Każda z nich krótka, by uczyć nie męcząc. Wszystkie teksty są w pełni zrozumiałe przez najmłodszych odbiorców.


Spis utworów:

1.   Jak chodzą zwierzątka
2.   Tak – nie
3.   Dmucha wiatr
4.   Koniki
5.   Idziemy na zakupy
6.   Kurka
7.   Zabawa w motylki
8.   Wycieczka
9.   Hej, zielona żabko
10. Opalamy brzuszki i plecy
11. Spadają liście
12. Taniec butów
13. Rysujemy pogodę
14. Strach na wróble
15. Zbieramy owoce
16. Marsz
17. Kołysanka misia i słonka
18. Zima, zima, zima
19. Rysujemy kotka
20. Buch w śnieżny puch
21. Rozpoznajemy figury
22. Wyliczanka zimowa
23. Zabawa w pociąg
24. Choinka

Płyta przeznaczona jest dla dzieci od 2 lat.

 

Ci, którzy kupili ten produkt kupili także

Helikopterek do ćwiczeń oddechowych
4,00 zł
Prosta zabawka doskonała do ćwiczeń logopedycznych. Dziecko nakłada śmigiełko na helikopterek, po czym dmuchając w rurkę sprawia, iż śmigiełko odlatuje. Zabawka wykonana z plastiku, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. !!! Tworzywo wygodne do mycia i dezynfekcji !!! ... ...więcej
Płatki + zakręcona rurka do ćwiczeń oddechowych
8,90 zł
W zestawie: 14 kwiatków-płatków z delikatnego materiału w różnych kolorach i rozmiarach do ćwiczenia fazy wydechowej, zakręcona rurka do ćwiczeń połykania jak i wydłużania fazy wdechowej oraz wydechowej. Kilka wykręconych zwojów skutecznie utrudnia wykonanie zadania. Średnica ... ...więcej
Dźwięki wokół nas
35,50 zł
Dźwięki wokół nas to płyta CD ROM z nagranymi 89 efektami dźwiękowymi. Nagrania dźwiękowe  zostały pogrupowane w następujące zestawy tematyczne: I. Kogo słyszysz? II. Odgłosy ulicy III. Środki lokomocji IV. W domu V. Na podwórku VI. W ogrodzie i w polu VII. Glosy ptakó... ...więcej